سالن زیبایی پروانه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( ۴.۶۷ امتیاز از ۹ رای )

درباره سالن زیبایی پروانه بیشتر بدانیم:

سالن زیبایی پروانه با مدیریت سرکار خانم باغشاهی در سال 1358 تأسیس گردید. این آرایشگاه در زمینه میکاپ عروس مدرک فوق تخصصی از شرکت های معتبر Mac، Hcolor، Grimas دارا می باشد و با بیش از 38 سال سابقه درخشان در خدمت هموطنان ایرانی است.

لوسالن زیبایی پروانه با مدیریت سرکار خانم باغشاهی در سال 1358 تأسیس گردید. این آرایشگاه در سه طبقه مجزا شامل سالن میکاپ عروس، سالن شینیون عروس، سالن مشتری و سالن کارآموز مشغول به کار می باشد. آرایشگاه پروانه در زمینه میکاپ عروس مدرک فوق تخصصی از شرکت های معتبر Mac، Hcolor، Grimas دارا می باشد و با بیش از 38 سال سابقه درخشان در خدمت هموطنان ایرانی است.

“پروانه تجربه ای درخشان”

آموزشگاه پروانه مهرآفرین:

این آموزشگاه در سال 1379 با مدیریت و مربیگری سرکار خانم باغشاهی شروع به کار نمود و از سال 1384 با همکاری خانم الهه غلامی قاسمی به کار خود ارتقاء داد. این آموزشگاه مفتخر است که بالاترین نمرات کارآموزان فن و حرفه ای را از آن خود کرده است. همچنین آرایشگران بنام یزد دست پرورده این آموزشگاه هستند.

خدمات سالن زیبایی پروانه

خدمات عروس
ارائه مشاوره گریم و میکاپ عروس خدمات ناخن انجام مشاوره و تست آرایش رایگان برای عروس
آرایش صورت و مو
گریم فوق حرفه ای میکاپ فوق حرفه ای شینیون حرفه ای براشینگ
خدمات مو
انواع کوپ (کوتاهی مو) رنگ و مش مو انواع لایت فر صاف کردن مو انواع بافت کراتینه مو با ضمانت مواد برزیلی انواع فرها، کوپ ها و کوتاهی فوق حرفه ای و ژورنالی کار با مواد شیمیایی بروز و بهترین متد روز دنیا خدمات ویتامینه و آبرسانی مو با مواد آلمانی
خدمات ابرو و مژه
اصلاح ابرو رنگ ابرو تاتو و هاشور ابرو، چشم و بدن کاشت مژه با موی صد درصد طبیعی اکستنشن مژه
خدمات پوست
اصلاح صورت اپیلاسیون صورت و بدن پاکسازی صورت خدمات ویتامینه، آبرسانی و پاکسازی پوست با مواد امریکایی ماساژ صورت و بدن
خدمات ناخن
مانیکور/پدیکور طراحی و کاشت ناخن
آموزش های آرایشگری و پیرایشگری
آرایش و پیرایش زنانه(مقدماتی) آرایشگر موی زنانه پیرایشگر موی زنانه پیرایشگر موی زنانه از روی عکس آرایشگر ابرو و صورت زنانه پیرایشگر ابرو و صورت زنانه آرایشگر دائم(تاتو و هاشور) متعادل ساز چهره زنانه طراحی و دیزاین ناخن(آرایشگر ناخن) کاشت ناخن خودآرایی کاربر مواد شیمیایی آموزش های خاص/کوتاه مدت اپیلاسیون آموزش کاشت مژه پاکسازی صورت مشاوره کسب و کار کلیه آموزش ها بصورت عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار و در پایان مدرک معتبر فنی و حرفه ای به هنرجویان اعطا می گردد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و ارتباط با سالن، صفحه اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

با ما تماس بگیرید:

یزد، صفاییه، خیابان وزیری، وزیری 16، پلاک 19

جهت رزرو نوبت خود با ما تماس بگیرید.

سالن زیبایی پروانه بر روی نقشه: