سوالات متداول

در این صفحه می توانید پاسخ پرسش های متداول خود در رابطه با عملکرد سایت خدمت یاب را بیابید. در صورتیکه پاسخ سوالات شما در این صفحه ذکر نشده است، لطفاً پرسش خود را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید.

1. هدف سایت خدمت‌یاب چیست؟

مشاهده پاسخ

خدمت‌یاب مراکز خدماتی عروسی که در شهر یزد فعالیت می‌نمایند را معرفی می‌نماید. هدف از این سایت کمک به تصمیم‌گیری کاربران در انتخاب مناسب‌ترین خدمت مورد نظر ایشان از طریق معرفی سرویس‌های ارائه شده در هر مرکز، مقایسه مراکز خدماتی مختلف و استفاده از نقد و نظرات سایر کاربران سایت، می‌باشد.

2. در خدمت یاب چه مراکز خدماتی معرفی می‌گردند؟

مشاهده پاسخ

در حال حاضر خدماتی که در خدمت‌یاب معرفی می‌گردند عبارتند از سالن‌های زیبایی، مزون‌های لباس، آتلیه‌های عکاسی، آرایشگاه های مردانه و گلفروشی ها. به زودی سایر مراکز خدماتی مرتبط نیز اضافه خواهد شد.

3. من ارائه دهنده یکی از خدمات هدف خدمت یاب هستم. چگونه می توانم به همراهان خدمت یاب بپیوندم؟

مشاهده پاسخ

شما می توانید در خواست خود را از طریق فرم “تماس با ما” به خدمت یاب اعلام نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. لطفاً در درخواست خود، خدمتی که ارائه می دهید و اطلاعات تماس (نام، شماره تلفن و آدرس) را بصورت کامل وارد نمایید.

7. آیا برای استفاده از خدمات سایت خدمت‌یاب نیاز به عضویت در سایت دارم؟

مشاهده پاسخ

خیر. شما می توانید بدون عضویت در سایت به سادگی از کلیه خدمات و امکانات کاربری سایت اعم از بررسی مراکز ارائه خدمات و مقایسه، ارائه نقد و نظر و امتیازدهی به آنها استفاده نمایید.

8. چگونه می‌توانم از اخبار سایت خدمت‌یاب و اضافه شدن مراکز خدماتی جدید به سایت مطلع شوم؟

مشاهده پاسخ

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با خدمت‌یاب در ارتباط بوده و از کلیه اخبار سایت مطلع گردید: دنبال نمودن خدمت یاب در اینستاگرام عضویت در کانال تلگرام خدمت یاب