کاشت مژه و میکروپیگمنتیشن سالن زیبایی هلچین

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( ۵.۰۰ امتیاز از ۲ رای )
دیدگاه0 ۱۳۹۵.۰۵.۳۰

کاشت مژه در مجتمع زیبایی هلچین:

عموم مردم از انجام کاشت مژه هراس دارند و این ترس خود را به دوستان و آشنایان خود نیز منتقل می‌کنند. اغلب این افراد یا تجربه یک کاشت بی کیفیت را داشته اند یا از نزدیک کاشتهای بی کیفیت را دیده اند. لیکن شما با تحقیق در این زمینه و انتخاب فردی حرفه‌ای می توانید از مزایای بسیار کاشت مژه برخوردار شوید. با انجام کاشت مژه ابریشم، شما می توانید مژه هایی زیبا، سالم و پرحجم داشته باشید و همچنین در زمان و هزینه خرید موارد آرایشی چشم صرفه جویی نماید.

بعضی افراد ممکن است به گرد و غبار گلها در فصول بهار و تابستان حساس باشند و یا به انواع مواد آرایشی چشم یا گذاشتن لنز حساسیت داشته باشند. ما در سالن زیبایی هلچین برای این افراد کاشت مژه را با استفاده از مواد با کیفیت و ضدحساسیت و بدون هیچگونه عوارض چشمی، انجام می دهیم. فقط لازم است این افراد در زمان مراجعه به سالن خصوصیات چشم خود را برای ما بازگو کنند تا ما موارد لازم را درنظر بگیریم.

  • نکته قابل توجه این است که بعد از انجام کاشت، مژه نیاز به مراقبت دارد و لازم است با شانه مخصوص که در اختیار شما گذاشته می‌شود و آموزشی که در رابطه با نحوه آبکشی ارائه می‌گردد، از کاشت مژه خود مراقبت کنید.

امیدواریم با خدماتی عالی و باکیفیت، خاطره ای خوب از ما داشته باشید.

اطلاعات و نمونه کارهای بیشتر را در صفحه سالن زیبایی هلچین ببینید.

نظرات کاربران