Local SEO| سئو محلی در یزد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( ۵.۰۰ امتیاز از ۱ رای )
دیدگاه0 ۱۳۹۵.۰۹.۱۸

سئو محلی یا Local SEO چیست؟

local seo یا سئو محلی مفهومی نسبتاً جدید در بهینه سازی موتور جستجوی گوگل است. لوکال سئو به معنای در نظر گرفتن مکان کاربر در تعیین چیدمان نتایج جستجو توسط گوگل و اولویت نمایش کسب و کارهای نزدیک به محل کاربر در نتایج جستجو می باشد. محل کاربر با استفاده از آدرس IP برای گوگل قابل تشخیص است ولی موقعیت جغرافیایی و مکان کسب و کار یا سایت شما با رعایت اصولی مشخص تعیین می گردد.

سئو محلی در نظر گرفتن مکان کاربر در نتایج جستجوی گوگل

اگر تجارت شما محدوده جغرافیایی مشخصی را پوشش می دهد، می توانید از راهکارهای سئو محلی برای رونق کسب و کار خود استفاده نمایید. برای مثال در صورتیکه شما مالک یک آتلیه عکاسی هستید که در محدوده استان یزد فعالیت می کند، هدف مطلوب برای شما می تواند این باشد که با جستجوی عبارتی نظیر “آتلیه عکاسی یزد” در گوگل نام شما برای کاربر نمایش داده شود. این کار با استفاده از راهکارهای local seo در طراحی سایت شما امکانپذیر است. اگر ساکن یزد هستید، برای مشاوره در خصوص سئو محلی وب سایت خود با خدمت یاب تماس بگیرید.

برای موفقیت در سئو محلی سئو چه کنیم؟

وب سایت شما محلی است که می توانید کسب و کار خود و موقعیت جغرافیایی آن را معرفی کنید پس بدون شک اولین قدم در لوکال سئو، رعایت اصول سئو در طراحی سایت و کسب رتبه مناسب در نتایج گوگل است. اگر در حال حاضر برای کسب و کار خود سایت اینترنتی دارید و در طراحی آن اصول سئو در نظر گرفته نشده است، می توانید از خدمت یاب در این زمینه کمک بگیرید و سایت خود را برای سئو محلی بهینه سازی نمایید.

چانچه در حال حاضر وبسایت ندارید و به دلایلی همچون هزینه های بالای طراحی و پشتیبانی سایت یا کمبود زمان برای انجام کارهای مرتبط با آن نمی خواهید وبسایت مستقل داشته باشید، می توانید از عضویت در سایت های تخصصی بهره بگیرید. اگر ساکن استان یزد هستید و فعالیتی مرتبط با سایت خدمت یاب دارید، فقط کافیست با خدمت یاب تماس بگیرید و پس از آن نگران رعایت اصول سئو محلی در وب سایت نباشید. خدمت یاب کلیه نیازمندی های شما را از داشتن یک سایت اینترنتی برآورده خواهد ساخت.

با لوکال سئو در نتایج سرچ گوگل مؤثرتر دیده شوید!

با سئو محلی آدرس، شماره تلفن و ساعت کاری شما در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود و مشتریان در هر ساعت از شبانه روز به شما دسترسی خواهند داشت. در صورتیکه کاربران با موبایل وارد گوگل شده باشند، می توانند مستقیماً با شما تماس بگیرند (همانند تصویر زیر).

با لوکال سئو امکان تماس مستقیم با مراکز از طریق گوگل

نمایش نقشه در نتایج گوگل:

حتی درصورتیکه وب سایت هم نداشته باشید، می توانید از امکان نمایش نقشه و اطلاعات کلی کسب و کارتان در نتایج جستجوی گوگل استفاده کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، اطلاعات آتلیه عکاسی آپاما با استفاده از سئو محلی در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شده است. نمایش نقشه جغرافیایی و مشخصات شما در صدر نتایج جسنجوی گوگل در فرآیند لوکال سئو،  تأثیر بسزایی در رونق کسب و کار شما خواهد گذاشت. برای این کار تنها کافیست با خدمت یاب تماس بگیرید.

نمایش اطلاعات آتلیه آپاما در سئو محلی

نظرات کاربران