مسابقه بزرگ عکس سلفی رزیران

(4٫83 امتیاز از 6 رای)
مسابقه بزرگ عکس سلفی رزیران

مسابقه عکس رزیران:

گلفروشی رزیران با سابقه درخشان در برندهای گلفروشی استان یزد، از تاریخ ۲۲ الی ۲۷ بهمن ماه برای مشتریان وفادار خود برنامه ویژهای دارد. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به فروشگاه رزیران (روبروی پارک آزادگان) در محیطی متفاوت از نمونه‌های جدید سال بازدید نمائید و با گرفتن عکس سلفی در محیطی متفاوت در مسابقه عکس سلفی رزیران شرکت نمایید.

شما خودتان گل هستید…

مسابقه عکس رزیران بدین صورت است که شما تصاویر خود را برای ما ارسال می‌کنید، عکس‌ها با رضایت شما در صفحه اینستاگرام رزیران منتشر خواهد شد و بیشترین لایک عکس برنده را مشخص خواهد کرد.

هدیه رزیران به برندگان مسابقه:

  • ۲۵۰ هزار تومان تخفیف خرید برای عکس برگزیده اول
  • ۲۰۰ هزار تومان تخفیف خرید برای عکس برگزیده دوم
  • ۱۵۰ هزار تومان تخفیف خرید برای عکس برگزیده سوم
ولنتاین متفاوت در محیطی متفاوت در رزیران
۲۰ بهمن

ولنتاین متفاوت در محیطی متفاوت با گلفروشی رزیران

شما خودتان گل هستید… گلفروشی رزیران با سابقه درخشان در استان یزد، مثل همیشه نمونه کارهای شیک و متفاوتی را برای روز عشاق به شما همشهریان عزیز یزدی ارائه می نماید. گزیده ای از هدایای کادویی متفاوت این گلفروشی را ببینید: جهت مشاهده اطلاعات و نمونه کارهای بیشتر از این گل فروشی صفحه گلفروشی رزیران را ...

بیشتر بخوانید
گل آرایی و تزئین هدایای تولد پسر بچه گلفروشی رزیران
۲۸ آذر

گل آرایی هدایای شما در گلفروشی رزیران

اگر در یزد زندگی می کنید، دیدن نمونه کارهای گل آرایی کادویی و هدایا در گلفروشی رزیران را به شما پیشنهاد می کنیم. شاید شما هم در آینده نزدیک مایل به تزئین هدایای خود با گل های طبیعی و بسیار زیبای این گلفروشی باشید..

بیشتر بخوانید
باکس گل سفید با گل های رز قرمز رزیران
۲۰ آبان

تزئینات و گل آرایی کادویی متفاوت در گلفروشی رزیران

گلفروشی رزیران ارائه دهنده انواع باکس گل های شیک و زیبا در یزد است که شما می توانید در مناسبت های گوناگون به عزیزان و دوستان خود هدیه دهید. حتی اگر کادویی نیز تهیه نموده اید، می توانید با استفاده از خدمات گل آرایی کادویی رزیران زیبایی هدیه خود را چندین برابر کنید...

بیشتر بخوانید
نوشتن دیدگاه